Metoda sprzątania tradycyjnego.

Alternatywą dla tradycyjnego sprzątania jest eko-sprzątanie, które pozwala w znacznym stopniu ograniczyć użycie chemii nieprzyjaznej dla środowiska.
Ideą naszej firmy jest nie tylko utrzymywanie czystości, ale także szeroko rozumiana eko-edukacja.

Sprzątanie domu i biura ekologicznie

Alternatywą dla tradycyjnego sprzątania stało się sprzątanie ekologiczne. Sprzątanie ekologiczne niewiele różni się od tradycyjnych metod sprzątania, poza tą najistotniejszą, którą jest użycie ekologicznych środków czystości.

W naszej ofercie znajdują się jedynie sprawdzone i w 100% ekologiczne środki czyszczące.

Grupa czyszczących środków chemicznych Ecoforce, gwarantuje znakomitą skuteczność działania oraz posiada certyfikat Ecolabel – jedyny oficjalny znak stwierdzający ekologiczność i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego nadawany pod nadzorem Komisji Europejskiej.

Europejski znak Ecolabel został ustanowiony w 1992 roku, żeby zachęcić biznes do tworzenia produktów i usług przyjaznych środowisku.
Wszystkie produkty i usługi nagrodzone znakiem Ecolabel posiadają, łatwy do identyfikacji, widoczny znak w postaci logo Szarotki.

Chociaż logo jest dosyć proste, to kryteria środowiskowe jakie się za nim kryją są bardzo ciężkie. Dlatego etykiecie z kwiatkiem, klienci mogą całkowicie zaufać.
Kryteria oceny zostały opracowane na poziomie europejskim, po szerokich i długich konsultacjach z ekspertami, a sam znak można otrzymać po weryfikacji, która sprawdza czy produkt spełnia wysokie standardy dotyczące środowiska i wydajności.

Kryteria znaku Ecolabel nie opierają sie na pojedynczym wskaźniku, ale na analizie wpływu produktu na środowisko podczas całego cyklu jego działania.

Firma tworząca strony Łódź